Strona główna  - Pracownicy
Pracownicy

 

 

Lp Nazwisko, Imię Funkcja nr telefonu e-mail
 1 Armatys Paweł specjalista ds. udostępniania Parku  zobacz więcej 66O460039; 18/3317207 w. 46 pawel.armatys@gorcepn.pl
 2 Białoń Joanna sprzątaczka    
 3 Cebula Wladysław podleśniczy O.O.Turbacz 66O471234; 18/3315281
 4 Chwistek Kazimierz adiunkt w Pracowni Naukowo - Edukacyjnej    zobacz więcej 66O457729; 18/3317207 w.44 kazimierz.chwistek@gorcepn.pl
 5 Czarnota Paweł kierownik Pracowni Naukowo - Edukacyjnej   zobacz więcej 66O450319; 18/3317207 w. 46 pawel.czarnota@gorcepn.pl
 6 Dziki Tadeusz st. strażnik Straży Parku
66O461949; 18/3317207 w.38 tadeusz.dziki@gorcepn.pl              
 7 Florek Bożena st. księgowy 18/3317207 w. 40 bozena.florek@gorcepn.pl             
 8 Gaura Grzegorz podleśniczy w O.O.Turbacz 66O471698  
 9 Gaura Stanisława główny księgowy

532853029; 18/3317207 w. 34

stanislawa.gaura@gorcepn.pl
 10 Gierczyk Jerzy referent ds. transportu i informatyki 6OO381386; 18/3317207 w.35  jerzy.gierczyk@gorcepn.pl
 11 Gierczyk Tadeusz leśniczy O.O.Jaworzyna 608684072; 18/2624183 tadeusz.gierczyk@gorcepn.pl
 12 Gomółka Beata kierownik sekcji administracyjnej 532172043; 18/3317207 w. 31 beata.gomolka@gorcepn.pl
 13 Gomółka Mieczysław leśniczy O.O.Turbacz 503421588; 18/3315281 mieczyslaw.gomolka@gorcepn.pl
 14 Hanula Jan starszy strażnik  O.O.Kudłoń 66O479219  
 15 Hanula Marek drwal, motorniczy
668388843  
 16 Jagieła Bronisław podleśniczy O.O.Jaworzyna 66O492498  
 17 Jagoda Bernard  komendant Straży Parku
69498369O; 18/3317094 bernard.jagoda@gorcepn.pl

 18

Jamróz Katarzyna specjalista
6OO377192; 18/3317207 w.42 katarzyna.jamroz@gorcepn.pl
 19 Józefiak Małgorzata specjalista ds udostępniania Parku 600382119; 18/3317944 malgorzata.jozefiak@gorcepn.pl
 20 Kapturkiewicz Grażyna księgowy 18/3317207 w.40 grazyna.kapturkiewicz@gorcepn.pl
 21 Klimek Daniel podleśniczy O.O.Kiczora 66O616991  
 22 Kosiarski Michał podleśniczy O.O. Suhora 66O49O273  
 23 Kowalczyk Janusz podleśniczy O.O. Suhora 66O486661  
 24 Książek-Gierczyk Marta specjalista ds ochrony przyrody

600376595;18/3317207 w.37

marta.ksiazek@gorcepn.pl
 25 Kurzeja Anna st. specjalista ds. dydaktyki 6OO393127; 18/3317944 anna.kurzeja@gorcepn.pl
 26 Kurzeja Marek zastępca dyrektora GPN 69686632O; 18/3317207 w.32 marek.kurzeja@gorcepn.pl
 27 Kusyk Danuta st. księgowy 18/3317207 w. 39  
 28 Loch Jan adiunkt w Pracowni Naukowo - Edukacyjnej    zobacz więcej 66O451711; 18/3317207 w.41 jan.loch@gorcepn.pl
 29 Mysza Marek leśniczy O.O.Kudłoń 6O8681327; 18/3317035 marek.mysza@gorcepn.pl
 30 Mysza Wanda sekretarka 18/3317207 w. 31  
 31 Napora Grzegorz samodzielny referent ds. budownictwa i zaopatrzenia 6OO396569; 18/3317207 w.35 grzegorz.napora@gorcepn.pl
 32 Niedośpiał Antoni leśniczy O.O.Suhora 6O8684O37; 18/3317010 antoni.niedospial@gorcepn.pl
 33 Pająk Stanisław konserwator 668384592; 18/3317207 w.37  
 34 Ruciński Marek st. specjalista ds. ochrony przyrody 6OO375266; 18/3317207 w.42 marek.rucinski@gorcepn.pl
 35 Skirliński Jarosław leśniczy O.O.Kiczora 6O8687339; 18/2653965 jaroslaw.skirlinski@gorcepn.pl
 36 Słowik Bogusław podleśniczy O.O. Suhora 66O481456;  
 37 Sopata Halina zastępca głównego księgowego 532853027;    18/3317207 w. 40 halina.sopata@gorcepn.pl              
 38 Sopata Jacek podleśniczy O.O.Kudłoń 66O474721  
 39 Stefanik Mariola st. specjalista ds. dydaktyki 6OO395524; 18/3317944 mariola.stefanik@gorcepn.pl
 40 Strauchmann Ewa kierownik Zespołu ds Edukacji i Udostępniania Parku 6OO4O5358; 18/3317944 ewa.strauchmann@gorcepn.pl
 41 Świerz Józef leśniczy O.O.Dwór 883625091  
 42 Tomasiewicz Janusz dyrektor GPN 6O2596498; 18/3317207 w.33 janusz.tomasiewicz@gorcepn.pl
 43 Trzmiel Wojciech podleśniczy w O.O.Turbacz 66O471832  
 44 Wąchała Krzysztof konserwator, kierowca 668414157  
 45 Wójciak Jan podleśniczy O.O.Jaworzyna 66O495399  
 46 Żurek Zbigniew kierownik Zespołu Ochony Przyrody 6O4241243; 18/3317207 w.43 zbigniew.zurek@gorcepn.pl

 

 
 

 

Positive-Power
KSIĘGA GOŚCI | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ ZNAJOMEMU | MAPA STRONY
BIP
Wersja polska
Wersja niemiecka
Wersja angielska